Hurtownia basenów

Wspólna zabawa dzieci i dorosłych w ogrodzie to nie mrzonka! Razem z importerem basenów Mirpol możecie Państwo stworzyć we własnym ogrodzie odpowiednią przestrzeń do tego, aby bawić się bez końca w ciepłe, letnie dni.

Mirpol – hurtownia basenów

Basen wpływa nie tylko na zapewnienie dobrej zabawy, ale także pozwala na kształtowanie prawidłowej sylwetki. Oczywiście, w zależności od tego, jakiej jest wielkości. Hurtownia basenów Mirpol to miejsce, w którym można kupić basen

takiej wielkości, jaka Państwu odpowiada – wszystko w zależności od potrzeb, ale także od tego, jaką powierzchnią na jego ustawienie dysponujesz.

W naszej ofercie baseny hurt znajdziesz zatem następujące produkty: basen rozporowy okrągły z kołnierzem dmuchanym (o pojemnościach: 2070 l, 4200 l, 5300 l), okrągły basen ze stelażem rozporowym (o pojemnościach: 4670 l, 6150 l, 15230 l). Nie brakuje tutaj również akcesoriów do sprzątania, które pomogą Ci dokładnie uporządkować basen.

Składanie zamówienia jest szybkie i bardzo proste, dlatego już teraz możesz podjąć decyzję. Naszym celem jest to, aby klient zawsze odchodził zadowolony, a może nawet wracał po więcej! Dlatego właśnie wszystko, co proponujemy, to produkty najwyższej jakości, które posłużą nie przez jeden, a przez wiele sezonów.

Importer basenów – Mirpol – baseny hurt

Oprócz solidnych konstrukcji proponujemy naszym klientom mnóstwo udogodnień, które pozwalają jeszcze przyjemniej spędzać czas w swoim ogrodzie, w basenie. Są to na przykład drabinki, dzięki którym można z łatwością wspiąć się do basenu. Importer basenów Mirpol pozwoli Ci korzystać z dokładnie takiego basenu, jaki się Państwu marzył. Minęły te czasy, kiedy baseny ogrodowe pozostawały w sferze wyobrażeń o przyszłości. Owa przyszłość właśnie nadeszła, dlatego możecie Państwo z niej korzystać, czerpiąc pełną garścią. A my chętnie będziemy pełnić rolę realizatora tych marzeń.

Do każdego basenu można dobrać także meble ogrodowe, leżaki lub parasole, aby dopełnić czystej przyjemności po wyjściu z wody. Zapraszamy do korzystania z szerokiej oferty, która sprawi, że Państwa ogród stanie się oazą spokoju i spełnieniem marzeń po ciężkim dniu w pracy.

Zobacz również:

Formularz reklamacji

Sklep online

Współpraca

Kontakt

Katalog 2022