Hurtownia grilli

Polacy kochają grillowanie, a dobry sprzęt to podstawa udanego spotkania z gotowaniem na świeżym powietrzu!

Produkty dostępne w Mirpol pozwalają na przyjemne, udane i bezpieczne grillowanie.

Oferta obejmuje klasyczne i nowoczesne rozwiązania:

  • grille premium,
  • grille węglowe,
  • grille gazowe,
  • grille elektryczne,
  • paleniska,
  • akcesoria grillowe.

Grille są dedykowane zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

Współpraca biznesowa

Prowadzisz własną działalność i zamierzasz rozpocząć współpracę w zakresie handlu grillami i akcesoriami do grillowania?

Zadzwoń:
509 440 591

Napisz:
biuro@mirpol.rzeszow.pl

Jednorazowe zamówienie

Interesuje Cię jednorazowy zakup niewielkiej ilości?
Skorzystaj z naszego sklepu internetowego!

Kliknij i przejdź do sklepu

Majowo.pl

Prezentacja wybranych grilli oraz akcesoriów do grillowania z oferty Mirpol

Grille węglowe

MIR418
Grill węglowy z misą w kształcie walca

Grille węglowe

MIR417
Prostokątny grill węglowy z pokrywą i popielnikiem

Grille węglowe

MIR225J
Kulisty grill węglowy z pokrywą i popielnikiem

Grille węglowe

MIR276
Grill węglowy z regulowanym rusztem

Paleniska

MIR082
Okrągłe palenisko ogrodowe

Paleniska

MIR281
Grill wiszący na trójnogu

Grille gazowe

MIR-G4
Grill gazowy 4-palnikowy

Grille gazowe

MIR421
Grill gazowy 4-palnikowy

Grille gazowe

MIR432
Grill gazowy 3-palnikowy z planchą

BEEF KING

MIR428
Gazowy grill do steków

Grille elektryczne

MIR-E003
Wydajny grill elektryczny

Grille elektryczne

MIR-E001
Wydajny grill elektryczny

Akcesoria do grilla

AE642
Widelec do mięsa z cyfrowym termometrem

Akcesoria do grilla

AE243
Klasyczny, manualny miech do rozpalania grilla

Porozmawiajmy o współpracy!

Porozmawiaj z Przedstawicielem Mirpol odpowiedzialnym za dany region. Kliknij i wybierz województwo, aby zobaczyć dane kontaktowe do jednego z handlowców.

Porozmawiaj z działem obsługi, działem importu lub działem współpracy międzynarodowej. Przejdź na stronę i wybierz kontakt za pośrednictwem telefonu, wiadomości e-mail lub formularza kontaktowego.

Importer grilli ogrodowych, jakim jest Mirpol, pozwala na wybranie dokładnie takiego urządzenia do przygotowywania potraw, o jakim marzysz. Grill to zdecydowanie za mało powiedziane. Przecież obok niego powinny się znajdować także liczne akcesoria ułatwiające pracę. To wszystko oferuje importer grilli – Mirpol.

Mirpol – Importer grilli ogrodowych

Nie ma nic lepszego niż smaczny posiłek popijany ulubionym napojem, który można spożyć na świeżym powietrzu w cieniu drzew, w towarzystwie najbliższych osób. Co najbardziej kojarzy się z takim rozwiązaniem na obiad lub kolację? Oczywiście grill ogrodowy. Hurtownia grilli, jaką jest znany i ceniony Mirpol, oferuje wszystko, co niezbędne, aby cieszyć się tym czasem spędzanym na świeżym powietrzu w otoczeniu przyjaciół i chmurze grillowego dymu. A jeśli ktoś nie lubi takiego dymu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić takie urządzenie, które przygotuje równie pyszne smakołyki, ale w inny sposób.

Jako hurtownia grilli ogrodowych przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, w skład której wchodzą: grille węglowe (w wersji tradycyjnej i jako trójnóg lub palenisko), grille gazowe, grille bezdymne.

Wszystkie nasze produkty cechują się dobrą jakością i wygodą użytkowania. Są wyposażone w udogodnienia, które pozwalają łatwo przenosić je z miejsca na miejsce i potrawy przygotowywać szybciej (np. kółka, pokrywę, uchwyt do transportowania). Nie pomijamy także takich elementów jak półka, popielnik, termometr.

Hurtownia grilli

Skoro grill, to także odpowiednio akcesoria, które ułatwiają korzystanie z niego i uprzyjemniają przygotowywanie potraw, takie jak: szczotka do czyszczenia grilla, łopatka, widelec do grilla, dmuchawa do rozpalania, szczypce.

Mirpol to importer grilli ogrodowych, który cieszy się zaufaniem wielu klientów. Stawiamy na zadowolenie klientów zarówno w kwestii wysokiej jakości urządzeń, jak i ceny, jaką za nie proponujemy. Nasze produkty są w pełni dopasowane do potrzeb klienta, cechują się różnorodnością i szerokimi przedziałami cenowymi, dzięki czemu każdy z potencjalnych klientów może wybrać dokładnie to, co mu odpowiada na dany moment. A kiedy zajdzie potrzeba na zakupienie produktu jeszcze lepszej jakości, pozostaje odwołać się po raz kolejny do naszej firmy znowu skorzystać z naszej oferty.

Zobacz również:

Formularz reklamacji

Sklep online

Współpraca

Kontakt

Katalog 2022