Hurtownia mebli ogrodowych

Każdy ogród to wyjątkowa przestrzeń do spotkań i wypoczynku. Odpowiednie meble ogrodowe to wyższy komfort i jeszcze większa radość – niezależnie od wielkości powierzchni.

W ofercie mebli ogrodowych Mirpol dostępne są między innymi:

  • zestawy ogrodowe,
  • stoły ogrodowe,
  • krzesła ogrodowe,
  • ławki ogrodowe,
  • narożniki,
  • meble cateringowe,
  • meble kempingowe.

Jakość i styl łączymy z konkurencyjnymi cenami.

Współpraca biznesowa

Prowadzisz biznes i chcesz rozpocząć współpracę w zakresie handlu meblami ogrodowymi? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń:
509 440 591

Napisz:
biuro@mirpol.rzeszow.pl

Sklep internetowy

Interesuje Cię jednorazowy handel detaliczny?
Skorzystaj z naszego sklepu internetowego!

Kliknij i przejdź do sklepu

Majowo.pl

Prezentacja wybranych produktów Mirpol z kategorii meble ogrodowe

Zestaw mebli ogrodowych

Zestaw mebli GIGI COMFORT (BB)
7-częściowy zestaw mebli rattanowych

Zestaw mebli ogrodowych

Zestaw mebli CARMEL
4-częściowy zestaw mebli aluminiowych

Stoły ogrodowe

Stolik JUPITER K90
Kwadratowy stolik ogrodowy ze szklanym blatem

Krzesła ogrodowe

Krzesło ORLEAN
Technorattanowe krzesło ogrodowe

Ławki ogrodowe

MIR273
Metalowa ławka do ogrodu lub na taras

Narożniki

Narożnik ogrodowy CANYON
3-częściowy zestaw ze stolikiem kawowym

Catering

Stół cateringowy VIVID
Lekki, składany stół

Kemping

Krzesło kempingowe GRAPHITE RED
Lekkie, przenośne, składane krzesło

Porozmawiajmy o współpracy!

Porozmawiaj z Przedstawicielem Mirpol odpowiedzialnym za dany region. Kliknij i wybierz województwo, aby zobaczyć dane kontaktowe do jednego z handlowców.

Porozmawiaj z działem obsługi, działem importu lub działem współpracy międzynarodowej. Przejdź na stronę i wybierz kontakt za pośrednictwem telefonu, wiadomości e-mail lub formularza kontaktowego.

Hurtownia mebli ogrodowych – Firma Handlowa Mirpol to importer mebli ogrodowych. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze firmy, jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z niewielkimi lokalnymi firmami jak i z globalnymi sieciami handlowymi.

Mirpol – hurtownia mebli ogrodowych

Mirpol to hurtownia mebli ogrodowych, które cechują się dopasowaniem do potrzeb klienta. Zgodnie z misją naszej działalności, czyli chęcią zapewnienia klientom odpowiedniej przestrzeni do spędzania czasu w ogrodzie, jako importer mebli proponujemy Państwu wysokiej jakości produkty. Stawiamy na to, aby propozycje, które Państwu przedstawiamy, mieściły się w granicach rozsądku, jeśli chodzi o ceny, a jednocześnie zapewniały wysoki komfort dzięki wykorzystaniu dobrej jakości materiałów.

Hurtownia mebli ogrodowych Mirpol zapewnia wybór spośród bogatej gamy produktów. Znajdziecie u nas meble ogrodowe importowane, wykonane z różnych materiałów: z technorattanu, aluminium, drewna, z elementami szklanymi. Znajdziecie u nas wszystkie rodzaje mebli ogrodowych: zarówno stoły, jak i krzesła, a także ławki, kanapy (narożniki) ze stolikami kawowymi. Można wybierać spośród materiałów, ale i kolorów czy wykończeń, dopasowując wybrane produkty do aranżacji ogrodu.

Importer mebli ogrodowych

Importer mebli ogrodowych Mirpol zapewnia wysoką jakość proponowanych produktów. Na nich na pewno spędzą Państwo czas przyjemnie i wygodnie, marząc o tym przez cały dzień pracy. Zapraszamy do zapoznawania się z naszymi propozycjami w celu znalezienia oferty idealnej dla siebie.

Możemy się pochwalić mnóstwem klientów zadowolonych z zakupu, a później z użytkowania naszych mebli ogrodowych. Hurtownia Mirpol to gwarancja zadowolenia na przynajmniej kilka najbliższych sezonów. Pamiętajcie, że zadowoleni będziecie nie tylko Wy, ale także Wasi goście.

Stwórzcie wspólnie z nami przestrzeń, która będzie idealna do spędzania wolnego czasu w ogrodzie, do podejmowania gości i do odpoczynku na najwyższym poziomie – takiego, który będzie się chciało powtarzać codziennie i codziennie.

Wyobraźcie sobie teraz swój ulubiony dzień w tygodniu (piątek czy sobota – zakładamy, że któryś z tych dwóch; czy słusznie?), przypomnijcie sobie, co najbardziej lubicie robić w tym czasie i pomnóżcie to razy dwa! Właśnie taki efekt osiągniecie, jeśli zaopatrzycie się w dobrej jakości, profesjonalne i nieziemsko piękne meble ogrodowe od Mirpolu. Dzięki nim odmienicie nieco swoją codzienność – i to nie tylko w weekend, ale także w dni powszednie.

Zobacz również:

Formularz reklamacji

Sklep online

Współpraca

Kontakt

Katalog 2022