Hurtownia trampolin

Mirpol – Hurtownia trampolin

Hurtownia trampolin Mirpol zaprasza do zapoznania się z ofertą. Ogród może się stać miejscem wspólnej rozrywki dla całej rodziny. Nie wystarczy postawić w nim stołu i krzeseł, żeby osiągnąć ten efekt. Importer trampolin Mirpol pozwoli Państwu stworzyć we własnym ogrodzie przestrzeń, która będzie się kojarzył a zabawa na najwyższym poziomie. Wystarczy zerknąć na naszą ofertę i wybrać dokładnie to, o czy marzy każde dziecko (a być może także dorosły). Trampoliny to dzisiaj synonim zabawy, która nigdy się nie kończy. Nie bez powodu coraz częściej można je spotkać w naszych ogrodach.

Jeśli zależy Państwu na tym, aby dać dzieciom to, o czym marzą, a sobie chwile wytchnienia podczas oglądania ich radosnej zabawy, a przy okazji zapewnić im bezpieczeństwo, zerknijcie na nasze produkty. Hurtownia trampolin Mirpol to gwarancja bezpieczeństwa przy zachowaniu określonych zasad użytkowania. Oferujemy duże trampoliny dla dzieci, dzięki którym najmłodsi codziennie będą mogli rozpoczynać pełną wrażeń i emocji zabawę.

Trampoliny import – Mirpol – importer trampolin

Trampoliny to bardzo dobry sposób na to, aby dać dzieciakom odpowiednią dawkę aktywności fizycznej dziennie – codziennie. O ile zachowywane są wskazane zasady bezpieczeństwa, żadnemu użytkownikowi nic się nie stanie. A ileż zabawy zapewnimy naszym najmłodszym! Aktywność fizyczna to element codzienności nie do przeceniania, więc warto w niego inwestować. Dzięki temu dzieci będą cechowały się dobrym zdrowiem, odpowiednią kondycją fizyczną i… nie będą się nudzić. Mało tego! Nawet dorośli będą mogli skorzystać ze świetnej zabawy – także wspólnej, razem z dziećmi.

Trampoliny importowane, które oferujemy naszym klientom, cechują się najwyższa jakością wykonania. Oto przykładowy opis faktycznego produktu, który znajduje się w naszej ofercie:

  • wymiary: średnica: 427 cm, wysokość: 80 cm,
  • konstrukcja: stal galwanizowana, rama z rurek: 42×1,2 mm, 4 nogi o średnicy 38 mm, mata PP, 80 sprężyn o sile 28 N,
  • siatka bezpieczeństwa: wysokość: 180 cm, konstrukcja z rurek: 25×1 mm.

Jeśli szukacie Państwo dobrej jakości trampoliny, hurtownia Mirpol okaże się odpowiednim realizatorem Waszego zamówienia. 

Zobacz również:

Formularz reklamacji

Sklep online

Współpraca

Kontakt

Katalog 2022