IMPORT MEBLI

IMPORT MEBLI OD 2004 r.

Firma Handlowa Mirpol to importer mebli oraz szerokiego wachlarza innych kategorii produktowych. Między innymi: import mebli, import huśtawek, import grilli, import trampolin, import mebli ogrodowych, import basenów, import akcesoriów do domu i ogrodu.

Import mebli to trzon naszej działalności na rynku, którą prowadzimy już od 2004 roku. Firma Handlowa Mirpol to importer mebli, który pozycjonuje się jako polski lider na rynku importu mebli ogrodowych oraz akcesoriów do domu i ogrodu.

Import mebli – polski lider

Działamy na terenie całej Polski. Nasi przedstawiciele są dostępni w każdym z szesnastu województw: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie.

Siedziba firmy Mirpol mieści się w Rzeszowie. Posiadamy kilka magazynów zewnętrznych na terenie całej Polski oraz biuro na terenie Chin. Współpracujemy z ośmioma krajami na terenie Europy.

Jeżeli poszukujesz firmy z bardzo dużym doświadczeniem na rynku, o ugruntowanej pozycji i rozbudowanej infrastrukturze – poznaj Mirpol – polskie lidera na rynku importu mebli oraz akcesoriów do domu i ogrodu. Nasi przedstawiciele są do Państwa dyspozycji. Szerokość naszej oferty pozwala na dopasowanie produktów do oczekiwań klientów, którzy potrzebują zarówno ekonomicznych rozwiązań. jak i produktów premium.

Importer mebli dla małych i dużych firm

Od początku istnienia firmy sukcesywnie zwiększamy liczbę oraz wartość importowanych produktów. Liczba kontenerów zwiększyła się z dziesięciu (na początku działalności) do kilkuset rocznie. W 2019-2020 roku przekroczyliśmy liczbę 400 kontenerów sprowadzonych w ciągu roku.

Na co dzień obsługujemy ponad 1600 podmiotów. To liczba, która obejmuje zarówno ogromne firmy posiadające nawet kilkadziesiąt własnych punktów na terenie kraju, jak i niewielkie, lokalne firmy. Porozmawiajmy o współpracy. Z przyjemnością opowiemy o swojej ofercie i najbardziej atrakcyjnych rozwiązaniach. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą – prosimy o przejście do zakładki “Kontakt” na naszej stronie internetowej.